Start AKTUALNOŚCI Aktualności KRAKÓW 2011 OBÓZ LETNI

KRAKÓW 2011 OBÓZ LETNI

Email Drukuj PDF

W dniach 21-24 lipca na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbył się 38 Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin .  Uczestniczyło w nim 190 karateka z Austrii, Czech, Mołdawi, Niemiec, Polski, Rosji i Ukrainy. Zajęcia prowadził  shihan Antonio Pinero 7 dan i  mistrz Świata w kata,  mistrz Europy w kumite shihan Jose Lezkano 5 dan. Celem obozu było doszkalenie kierowników ośrodków i instruktorów. Treningi odbywały się 4 razy dziennie zgodnie z programem przygotowanym przez shihan Andrzeja Drewniaka.

Z naszego Klubu w obozie uczestniczyli: Krzysztof Kukliński 1 kyu i Piotr Tomaszewski 2kyu.

Przy okazji, 21 lipca odbyło się spotkanie Prezydenta A. Pinero z uczestniczącymi w obozie reprezentantami 6 krajów. Omówiono perspektywy rozwoju i współpracy w ramach Europejskiej Federacji Kyokushin.

W dniu 22 lipca odbyło się zebranie kierowników ośrodków z Prezydentem A. Pinero  Omówiono powody powstania i rejestracji Światowej Federacji Kyokushin. Następnie zostały przedstawione aktualne działania oraz perspektywy rozwoju i współpracy w ramach nowej demokratycznej federacji KWF. W czasie 3 godzinnej dyskusji shihan Pinero odpowiedział na kilkadziesiąt pytań, zaprezentował Paszport K W F, Legitymację członkowską K W F oraz nowe Certyfikaty.

W dniu 23 lipca został przeprowadzony 4-godzinny egzamin na stopnie  Kyu i Dan. Wieczorem odbyła się zwyczajowa Sayonara połączona z konkursem kabaretowym.

W dniu 24 lipca odbyły się: 90 minutowe kumite, sesja fotograficzna oraz po raz pierwszy w historii Kyokushin wręczenie certyfikatów na Dan zaraz po egzaminie. Wszystkie organizowane egzaminy w Krakowie posiadają akceptację P Z K.

Galeria

 

LICZNIK ODWIEDZIN

104560
dzisiaj33
wczoraj71
w tygodniu288
w miesiącu822
wszyscy104560

CYTATY

Demokracja jest formą religii: polega na oddawaniu czci szakalom przez osły. Henry Louis Mencken

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama