Start NASZE OBOZY Obozy OBÓZ SPORTOWO-WYPOCZYNKOWY ZAWOJA 2013

OBÓZ SPORTOWO-WYPOCZYNKOWY ZAWOJA 2013

Email Drukuj PDF

W dniach od 11.08 do 20.08 dzieci, młodzież i dorośli uczestniczyli w obozie sportowo- wypoczynkowym w Zawoi. Oprócz członków naszego Klubu, były  osoby niezrzeszone w ramach koloni Łącznie uczestniczyło 25 osób. Dwóch opiekunów i kierownik obozu. Zakwaterowani byliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym "Słonko"

Celem obozu było podniesienie poziomu wyszkolenia, integracja , oraz aktywny wypoczynek, poznanie okolicy, jej historii i miłe spędzenie czasu. Tradycyjnie, celem naszych obozów jest zdobycie najwyższych gór w danym regionie. W tym roku była to Babia Góra i Diablak 1725npm.

Galeria


Główną atrakcją obozu była jednodniowa wycieczka do Słowacji, gdzie zwiedziliśmy Zamek Orawski,  oraz spędziliśmy miłe chwile w aquparku. W związku z tym, że pogoda nam dopisywała, przeszliśmy pięć szlaków turystycznych, ( w tym jedna ścieżka edukacyjna w Babiogórskim Parku Krajobrazowym ) wchodząc na Babią Górę i na Diablaka.

Galeria

Wolne chwile poświęcaliśmy grom i zabawom zespołowym.............

Galeria


Z okazji imienin i urodzin pań opiekunek zrobiliśmy uroczyste ognisko, połączone z pieczeniem kiełbasek i śpiewem. oraz dyskotekę.
Zostaliśmy zaproszeni na koncert Dętej Orkiestry Tanecznej. W koncertu odbyły się trzy konkursy ze znajomości muzyki i dwie nagrody przypadły naszym uczestnikom.


 

Trzy Czarownice

Chwila odpoczynku w cieniu Trzech Czarownic (Zlate Hory,Czechy - Głuchołazy 2010)

Chwila skupienia

Zaraz zaczynamy............(- Głuchołazy 2010)

Czas na przygodę

Pod czujnym okiem opiekunów grupa wyrusza na szlak. (Rycerka Dolna - 2012)

Kościółek na skale

Jednym z celów naszych obozów i koloni jest odnajdywanie ciekawych miejsc, np takich jak ten kościółek na skale daleko w lesie (Głuchołazy- 2011)

Kąpiel w potoku

Ta woda była wyjątkowo ciepła jak na górski potok, i dawała mnóstwo radości umęczonym marszem nogom. W pozycji leżącej sięgała aż do brody :-)( Rycerka Dolna- 2012)

Wyprawy dalekie i bliskie

Wszystkie nasze wyprawy są starannie przygotowane pod względem trudności i dostosowane do możliwości uczestników.Wszystkie pod czujnym okiem opiekunów. (Rycerka Dolna- 2012)

Pamięć

Pamięć z wiekiem nas zawodzi. Wspólne zdjęcie pozwoli przywołać miłe chwile, gdy czas zatrze wspomnienia. ( Rycerka Dolna 2012)

Atrakcje

Poza treningami i rajdami szlakami turystycznymi jest też czas na beztroskie atrakcje. Mini roller coaster na Górze Żar. (Rycerka Dolna - 2012)

modul by : camp26

LICZNIK ODWIEDZIN

104560
dzisiaj33
wczoraj71
w tygodniu288
w miesiącu822
wszyscy104560

CYTATY

będą też inne

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama