Start TRENINGI Trening rodzinny

TRENING RODZINNY

Email Drukuj PDF

W ciągłej pogoni za uciekającym czasem, coraz mniej go poświęcamy na budowanie właściwych relacji rodzinnych, ograniczając swoją rolę rodzica do zabezpieczenia materialnego naszych rodzin.

Trening rodzinny,  to wspólne spędzanie czasu rodziców ( matka , ojciec, opiekunowie prawni ) z dziećmi . Umożliwia  dzielenie  się z nimi pasją, zainteresowaniami, czy nawet zwykłą potrzebą ruchu i wysiłku fizycznego, tak koniecznego do prawidłowego rozwoju. Trening taki wspiera tworzenie się głębszych relacji czy więzi rodzinnych, sprzyja powstawaniu wspólnej płaszczyzny porozumienia na bazie wspólnych zainteresowań,  co jest szczególnie ważne  w wieku dojrzewania. Stwarza to też możliwość Wam, rodzicom , powrotu do sportu lub rozpoczęcia przygody ze sportami walki. Zajęcia te prowadzimy w ramach innych grup, ale istnieje możliwość utworzenia osobnej  grupy. Osoby dorosłe, biorące udział w treningach rodzinnych mogą też uczestniczyć w pozostałych zajęciach zgodnie ze swoimi możliwościami w ramach tej samej opłaty członkowskiej.

 


LICZNIK ODWIEDZIN

98730
dzisiaj47
wczoraj66
w tygodniu174
w miesiącu1109
wszyscy98730

CYTATY

"Nie ma takiej zbrodni i podłości, której nie dopuściłby się nawet najbardziej demokratyczny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" Alexis de Tocqueville.

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama