Start TRENINGI Dzieci

TRENING DZIECI 4-6 LAT

Email Drukuj PDF

Trening dzieci w tej grupie wiekowej obejmuje głównie ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające motorykę ruchu, koordynację i koncentrację. Dzieci uczą się poprzez zabawy podstawowych ćwiczeń ruchowych. Jednocześnie uczą się zasad obowiązujących w dojo jak szacunek dla starszych, dla kolegów i koleżanek, uczą się współdziałać w grupie w tego wymagających zabawach. Stopniowo wprowadzane są proste , pojedyncze techniki , stosownie do możliwości młodych adeptów. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 min.

 

TRENING DZIECI 7-12 LAT

Email Drukuj PDF

Trening dzieci 7-12 lat obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, ogólnosprawnościowe, ćwiczenia rozciągające, techniki podstawowe karate, proste kombinacje i kata. W dalszej kolejności osoby bardziej zaawansowane elementy walki i lekką walkę treningową ( randori ) Do walk dzieci używają ochraniaczy goleni, dłoni, tułowia ( hogo ) i głowy ( kaski piankowe ). Do zajęć wprowadzane są przyrządy ( tarcze ) dzięki którym  mogą kształtować  siłę technik i dokładność wykonania. Nadal znaczną część treningu obejmują gry i zabawy ruchowe. rozwijające cechy motoryczne i intelektualne adeptów.
Zajęcia dla dzieci zaawansowanych odbywają się dwa razy w tygodniu po 75 min. dla dzieci początkujących dwa razy w tygodniu po 60 min.

Galeria


 


LICZNIK ODWIEDZIN

100699
dzisiaj74
wczoraj62
w tygodniu285
w miesiącu1243
wszyscy100699

CYTATY

Demokracja jest formą religii: polega na oddawaniu czci szakalom przez osły. Henry Louis Mencken

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama