Start NASZE OBOZY Obozy OBÓZ SPORTOWO- WYPOCZYNKOWY 2012

OBÓZ SPORTOWO- WYPOCZYNKOWY 2012

Email Drukuj PDF

Klub nasz w dniach od 05.08  do 14 08.2012r  zorganizował obóz sportowo- wypoczynkowy w Rycerce Dolnej w ośrodku wypoczynkowym " Rycerka"

Obóz był dotowany przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie i kuratorium Oświatowe w Gdańsku.

W obozie uczestniczyło 25 dzieci i młodzieży oraz dwóch opiekunów i kierownik ( trener) .

Z Gdyni wyjechaliśmy w sobotę  04.08. o godz. 22.14,  do Rycerki dotarliśmy w niedzielę o godz.  12.40.

Program obozu rozpoczęliśmy obiadem o godz 13.00.


Plan obozu obejmował zajęcia sportowe i rekreacyjne. Zajęcia sportowe składały się z porannej rozgrzewki w terenie o godz. 7.00,  treningu o godz. 8.30, obowiązkowego dla wszystkich, oraz drugiego treningu dla zaawansowanych i chętnych o godz 19.30. Treningi trwały po 2 godz. lekcyjne.

Celem obozu było doskonalenie umiejętności sportowych członków Klubu, poprawienie kondycji w aspekcie sportowym, oraz aktywny wypoczynek, realizowany poprzez rajdy piesze szlakami turystycznymi,  zwiedzanie  po okolicy.

Jeden dzień zajęła nam wycieczka autokarowa do Żywca, (gdzie zwiedziliśmy zamek i muzeum),  i na Górę Żar aby zobaczyć zbiornik wodny elektrowni szczytowo - pompowej. Inną z atrakcji pobytu na górze był mini roller caster, z którego chętni mogli skorzystać.

Galeria


 

 

Trzy Czarownice

Chwila odpoczynku w cieniu Trzech Czarownic (Zlate Hory,Czechy - Głuchołazy 2010)

Chwila skupienia

Zaraz zaczynamy............(- Głuchołazy 2010)

Czas na przygodę

Pod czujnym okiem opiekunów grupa wyrusza na szlak. (Rycerka Dolna - 2012)

Kościółek na skale

Jednym z celów naszych obozów i koloni jest odnajdywanie ciekawych miejsc, np takich jak ten kościółek na skale daleko w lesie (Głuchołazy- 2011)

Kąpiel w potoku

Ta woda była wyjątkowo ciepła jak na górski potok, i dawała mnóstwo radości umęczonym marszem nogom. W pozycji leżącej sięgała aż do brody :-)( Rycerka Dolna- 2012)

Wyprawy dalekie i bliskie

Wszystkie nasze wyprawy są starannie przygotowane pod względem trudności i dostosowane do możliwości uczestników.Wszystkie pod czujnym okiem opiekunów. (Rycerka Dolna- 2012)

Pamięć

Pamięć z wiekiem nas zawodzi. Wspólne zdjęcie pozwoli przywołać miłe chwile, gdy czas zatrze wspomnienia. ( Rycerka Dolna 2012)

Atrakcje

Poza treningami i rajdami szlakami turystycznymi jest też czas na beztroskie atrakcje. Mini roller coaster na Górze Żar. (Rycerka Dolna - 2012)

modul by : camp26

LICZNIK ODWIEDZIN

104560
dzisiaj33
wczoraj71
w tygodniu288
w miesiącu822
wszyscy104560

CYTATY

Demokracja jest formą religii: polega na oddawaniu czci szakalom przez osły. Henry Louis Mencken

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama